Cześć, jestem Mati. Prowadzę Mój Kajecik – blog o literaturze grozy, weird fiction, świeżej fantastyce i książkach ogólnie.

Będzie krótko. Niestety, niewiele jest pożytku z chronicznej skromności.

Rocznik 1990. Z wykształcenia jestem anglistą, a na co dzień robię w marketingu. W wolnych chwilach piszę, biegam lub tracę resztki młodości przy książce, filmie albo serialu. Wszystko na raz jeszcze mi się nie udaje, ale ogólnie robię ludzkie rzeczy i im właśnie poświęcam to miejsce.

Nie jest to mój pierwszy blog i piwni fetyszyści mogą mnie kojarzyć jako autora Piwa za żywa – bloga, który porzuciłem. Z tym oczywiście wiąże się założenie Kajeciku – chciałem przejść na swoje, mieć szersze pole do popisu i pisać o wielu rzeczach.

Mój Kajecik, czyli recenzje książek i filmów, publicystyka, horror, literatura grozy i weird fiction

Tak naprawdę nie planuję się ograniczać, więc oprócz recenzji książek, filmów czy tasiemców, znajdzie się czas na relacje, przemyślenia, szersze felietony literackie i zestwienia, a może i dziebko humoru. Mój Kajecik to przede wszystkim hobby – piszę niezależnie, kiedy chcę i o czym chcę, choć mam cichą nadzieję, że uda mi z każdym wpisem dostarczyć Wam trochę rozrywki lub materiału do przemyśleń.

Wracaj więc na stronę główną i znajdź coś dla siebie.

Blog poświęcony książkom, filmom, serialom, popkulturze i życiu.