Książkowe memy. Doge. Pisarz kiedyś i dziś.

Robiłem podobny zbiór jeszcze za czasów mojego piwnego bloga i całkiem dobrze się to przyjęło. Czemu by więc nie spróbować i tu? Oto książkowe memy – luźny zbiór memów o książkach, czytaniu książek czy też specyficznej społeczności zgromadzonej wokół szeroko pojętej literatury.

Książkowe memy dotykają też często konkretnych gatunków: kryminału, horroru czy szeroko pojętej fantastyki. Lubię bezkompromisowy humor, jednak mam nadzieję, że nikt nie poczuje się specjalnie dotknięty. Te memy o książkach dotykają tak samo Was, jak i mnie.

Wszystkie memy są mojego autorstwa, nie licząc oczywiście gotowych szablonów. Powstawały w ciągu ostatnich miesięcy i były publikowanych w innych moich mediach – na grupie facebookowej oraz instagramie.

Memy o książkach – fantastyka, horror, kryminał i inne

Oto część z moich dotychczasowych memów o książkach. Niektóre po prostu zapodziałem :^) Aby uruchomić galerię, kliknij po prostu na dowolnego mema. Obrazek się powiększy, a Ty będziesz mógł przewijać galerię.

Książkowe memy – gdzie ich szukać?

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten niewielki zbiór. Kiedy uzbieram kolejną gromadkę memów o książkach, postaram się również umieścić je na blogu. Nie wiem, ile mi to zajmie, więc jeśli chcesz widzieć podobny content na bieżąco, zapraszam do Sekcji książek na facebooku. Grupa z pewnym dystansem do literatury, ale również bez śmieciowych postów.

Grupa książkowa na facebooku. Sekcja książek.

Przypominam też o moim instagramie. Książkowe memy (i nie tylko) także regularnie trafiają do moich relacji, a poza tym znajdziesz tam po prostu dużo dobrej literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *