Książkowe memy. Doge. Pisarz kiedyś i dziś.

Robiłem podobny zbiór jeszcze za czasów mojego piwnego bloga i całkiem dobrze się to przyjęło. Czemu by więc nie spróbować jako blog książkowy? Oto książkowe memy – luźny zbiór memów o książkach, czytaniu książek czy też specyficznej społeczności zgromadzonej wokół szeroko pojętej literatury, nie tylko grozy.

Książkowe memy dotykają też często konkretnych gatunków: kryminału, horroru czy szeroko pojętej fantastyki. Lubię bezkompromisowy humor, jednak mam nadzieję, że nikt nie poczuje się specjalnie dotknięty. Te memy o książkach dotykają tak samo Was, jak i mnie.

Wszystkie memy są mojego autorstwa, nie licząc oczywiście gotowych szablonów. Powstawały w ciągu ostatnich miesięcy i były publikowanych w innych moich mediach – na grupie facebookowej oraz instagramie.

Memy o książkach – fantastyka, horror, kryminał i inne

Oto część z moich dotychczasowych memów o książkach. Niektóre po prostu zapodziałem :^) Aby uruchomić galerię, kliknij po prostu na dowolnego mema. Obrazek się powiększy, a Ty będziesz mógł przewijać galerię.

Książkowe memy – gdzie ich szukać?

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten niewielki zbiór. Kiedy uzbieram kolejną gromadkę memów o książkach, postaram się również umieścić je na blogu. Nie wiem, ile mi to zajmie, więc jeśli chcesz widzieć podobny content na bieżąco, zapraszam do Sekcji książek na facebooku. Grupa z pewnym dystansem do literatury, ale również bez śmieciowych postów.

Grupa książkowa na facebooku. Sekcja książek.

Przypominam też o moim instagramie. Książkowe memy (i nie tylko) także regularnie trafiają do moich relacji, a poza tym znajdziesz tam po prostu dużo dobrej literatury.

One thought on “Śmieszna strona literatury, czyli książkowe MEMY”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *